Jak to začalo

Total Randall jsme založili jako studentskou kapelu Gymnázia v Novém Bydžově v roce 1993 a první veřejné vystoupení jsme absolvovali v listopadu 1994. Od té doby se scházíme pravidelně s jednou (z pohledu věkovitosti našeho uskupení malou) přestávkou už  – ano, téměř čtvrtstoletí. Vydrží-li nám to ještě jednou tak dlouho, zařadíme se po bok námi obdivovaných rockových dinosaurů. 

Co hrajeme

Samé dobré věci. Když jsme si dali do názvu SMART ROCK REVIVAL BAND, snažili jsme se tím vyjádřit, že hrajeme věci, které nejsou, jak to jen napsat – NECHYTRÉ. V reálu se pak do této škatulky vejde leccos, protože, jak pravil Vojtěch Lindaur, krajina Rocku kvete přepestře.

Repertoár

Kde hrajeme

Dá se říct, že jsme si za ta léta vychovali rodinu věrných fanoušků. Jsme moc rádi, že k těm, co zrají spolu s námi od samých začátků, přibývá stále více mladých. Dodnes dáváme přednost hraní pro radost a pro spřízněné duše před horentními honoráři. Akce, na kterých zahrajeme, si proto pečlivě vybíráme.

Pro zvukaře

Na naše ozvučení nemáme žádné nadstandardní požadavky. Preferujeme čtyři odposlechové cesty a zpěvák to má rád přímo do ucha. Podrobnější informace o našem rozpoložení na podiu najdete na obrázku schovaném pod odkazem níže.

Stageplan

Jak nám to sluší

...níže k vidění několik fotek z naší živé produkce. Přijďte porovnat naživo.

Pojďme se kamarádit

Nejsme přátelé takzvaných "sociálních" sítí, ale na facebooku se můžete kamarádit s chlapíkem jménem  CoČech ToMuzikant. Nebo nám napište a my vymyslíme, jak si promluvit, potkat se nebo, úplně ideálně, jak vám zahrát.

Jakub Strnka

...nebo napište všem